Hieronder staat het voorlopige programma voor de veldteams. 

Let op, regelmatig worden wedstrijden gewijzigd. Kijk dus regelmatig op deze lijst, om teleurstellingen te voorkomen. 


 

Tijd

Thuis

Uit

Uitslag

Scheidsrechter

Type

Veld

Kleedkamers

Woensdag 2 november 2016

20:00

Lombardijen VE1

Capelle VE1

8 - 4

R. Bijl

Comp

1

4 - 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 5 november 2016

14:30

Lombardijen 1

IJVV de Zwervers 1

4 - 3

M. Sahan

Comp

1

4 - 2

11:00

Lombardijen 2

Lekkerkerk 3

3 - 2

H. v.d. Burg

Comp

1

4 - 2

13:00

Smitshoek 9

Lombardijen 3

2 - 5

 

Comp

 

 

12:30

Lombardijen 4

SVS 9

3 - 1

R. Bijl

Comp

3

MT

12:30

RVVH 6

Lombardijen 5

13 - 2

 

Comp

 

 

14:30

Lombardijen VE1

Bolnes VE1

3 - 6

H. v.d. Burg

Comp

3

1 - 3

11:00

Lombardijen VE2

IJVV de Zwervers VE1

1 - 7

B. Schults

Comp

2

1 - 3

16:45

SVS VR3

Lombardijen VR1

1 - 0

 

Comp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 9 november 2016

20:15

Charlois, sv VR2

Lombardijen VR1

3 - 2

 

Comp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 12 november 2016

14:30

Lombardijen 1

SVS 1

1 - 2

J.C. Hoogerbrugge

Comp

1

4 - 2

12:30

Lombardijen 2

Capelle 5

5 - 6

H. v.d. Burg

Comp

3

MT

12:30

Egelantier Boys 2

Lombardijen 3

AFGELAST

 

Comp

 

 

14:45

DRL 3

Lombardijen 4

2 - 2

 

Comp

 

 

12:30

Barendrecht 18

Lombardijen 5

3 - 1

 

Comp

 

 

11:00

Lombardijen VE1

PKC ’85 VE3

AFGELAST

 

Comp

 

 

11:00

Lombardijen VE2

Oude Maas VE1

2 - 2

B. Schults

Comp

1

4 - 2

14:30

Lombardijen VR1

IJVV de Zwervers VR1

2 - 0

H. v.d. Burg

Comp

3

1 - 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 19 november 2016

 

Lombardijen 1

 

 

 

Vrij

 

 

11:00

Swift Boys 2

Lombardijen 2

7 - 3

 

Comp

 

 

14:30

Lombardijen 3

Botlek 6

4 - 2

H. v.d. Burg

Comp

1

1 - 3

11:00

Lombardijen 4

AGE-GGK 7

1 - 2

R. Bijl

Comp

1

1 - 3

11:00

Lombardijen 5

Heinenoord 5

3 - 5

H. v.d. Burg

Comp

2

4 - 2

14:30

AGE-GGK VE1

Lombardijen VE1

2 - 0

 

Comp

 

 

14:30

PKC ’85 VE3

Lombardijen VE2

6 - 2

 

Comp

 

 

 

Lombardijen VR1

 

 

 

Vrij

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 26 november 2016

14:30

VVOR 1

Lombardijen 1

6 - 2

A. Syed

Comp

 

 

11:00

Zwarte Pijl 2

Lombardijen 2

UITGESTELD

 

Comp

 

 

14:30

Lombardijen 3

Spijkenisse 6

UITGESTELD

 

Comp

 

 

11:00

Lombardijen 4

DCV 9

0 - 5

H. v.d. Burg

Comp

2

1 - 3

11:00

Lombardijen 5

Strijen 5

0 - 8

L. Twickler

Comp

1

4 - 2

14:30

Zestienhoven VE1

Lombardijen VE1

4 - 2

 

Comp

 

 

14:30

HBSS VE2

Lombardijen VE2

UITGESTELD

 

Comp

 

 

14:00

SHO VR2

Lombardijen VR1

2 - 1

 

Comp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 3 december 2016

14:30

Lombardijen 1

DSVP 1

2 - 6

Y. Durgunsu

Comp

1

4 - 2

12:30

Lombardijen 2

Swift Boys 2

2 - 3

H. v.d. Burg

Comp

3

MT

12:00

Botlek 6

Lombardijen 3

1 - 5

 

Comp

 

 

10:30

AGE-GGK 7

Lombardijen 4

10 - 1

 

Comp

 

 

14:30

Heinenoord 5

Lombardijen 5

3 - 0

 

Comp

 

 

10:30

Lombardijen VE1

AGE-GGK VE1

2 - 5

H. v.d. Burg

Comp

1

4 - 2

11:00

Lombardijen VE2

PKC ’85 VE3

3 - 1

B. Schults

Comp

2

1 - 3

 

Lombardijen VR1

 

 

 

Vrij

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 10 december 2016

15:00

Leonidas 1

Lombardijen 1

3 - 4

R. de Graaf

Comp

 

 

12:30

Bergambacht 2

Lombardijen 2

UITGESTELD

 

Comp

 

 

14:30

Lombardijen 3

Binnenmaas 6

7 - 2

H. v.d. Burg

Comp

3

4 - 2

12:30

Lombardijen 4

Hermes DVS 3

4 - 3

H. v.d. Burg

Comp

3

1 - 3

10:30

Lombardijen 5

IJVV de Zwervers 8

9 - 0

H. v.d. Burg

Comp

1

4 - 2

14:30

PKC ’85 VE2

Lombardijen VE1

1 - 1

 

Comp

 

 

13:15

AGE-GGK VE1

Lombardijen VE2

UITGESTELD

 

Comp

 

 

15:30

Spartaan’20 VR1

Lombardijen VR1

2 - 1

 

Comp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dinsdag 13 december 2016

20:00

Zwarte Pijl 2

Lombardijen 2

11 - 1

 

Comp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 17 december 2016

Winterstop / inhaal/bekerweekend

14:30

Lombardijen 3

Spijkenisse 6

10 - 4

H. v.d. Burg

Comp

1

4 - 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 14 januari 2017

Winterstop / inhaal/bekerweekend

11:00

Lombardijen VE1

PKC ’85 VE3

AFGELAST

B. Schults

Comp

1

1 - 3

14:30

HBSS VE2

Lombardijen VE2

3 - 2

 

Comp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dinsdag 17 januari 2016

20:00

Bergambacht 2

Lombardijen 2

8 - 1

 

Comp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 21 januari 2017

Winterstop / inhaal/bekerweekend

13:15

Egelantier Boys 2

Lombardijen 3

AFGELAST

 

Comp

 

 

14:30

AGE-GGK VE1

Lombardijen VE2

AFGELAST

 

Comp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 28 januari 2017

14:30

Lombardijen 1

Excelsior R. 1

AFGELAST

R. de Graaf

Comp

1

4 - 2

12:30

Lombardijen 2

Bergambacht 2

UITGESTELD

H. v.d. Burg

Comp

3

MT

14:30

Binnenmaas 6

Lombardijen 3

6 - 1

 

Comp

 

 

12:45

Hermes DVS 3

Lombardijen 4

8 - 2

 

Comp

 

 

14:30

IJVV de Zwervers 8

Lombardijen 5

2 - 5

 

Comp

 

 

11:00

Lombardijen VE1

PKC ’85 VE2

AFGELAST

N. Chiadmi

Comp

2

1 - 3

11:00

Lombardijen VE2

AGE-GGK VE1

AFGELAST

B. Schults

Comp

1

4 - 2

14:30

Lombardijen VR1

Spartaan’20 VR1

0 - 7

H. v.d. Burg

Comp

3

1 - 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 4 februari 2017

14:30

Sparta (AV) 1

Lombardijen 1

ONGELDIG

M. Hooijer

Comp

 

 

15:30

Spijkenisse 6

Lombardijen 3

4 - 2

 

Comp

 

 

14:30

DCV 9

Lombardijen 4

5 - 0

 

Comp

 

 

14:00

Strijen 5

Lombardijen 5

6 - 1

 

Comp

 

 

11:00

Lombardijen VE1

Zestienhoven VE1

3 - 2

R. Bijl

Comp

1

1 - 3

11:00

Lombardijen VE2

HBSS VE2

4 - 1

B. Schults

Comp

2

4 - 2

14:30

Lombardijen VR1

SHO VR2

UITGESTELD

H. v.d. Burg

Comp

1

4 - 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Maandag 6 februari 2017

20:00

Lombardijen VR1

SHO VR2

2 - 4

H. v.d. Burg

Comp

1

4 - 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 11 februari 2017

14:30

Lombardijen 1

Spartaan’20 1

AFGELAST

 

Comp

 

 

16:15

Brielle 7

Lombardijen 3

AFGELAST

 

Comp

 

 

15:00

SDV 5

Lombardijen 4

AFGELAST

 

Comp

 

 

12:00

Oud-Beijerland 4

Lombardijen 5

AFGELAST

 

Comp

 

 

12:15

IJVV de Zwervers VE1

Lombardijen VE1

AFGELAST

 

Comp

 

 

11:00

Lombardijen VE2

Zestienhoven VE1

AFGELAST

 

Comp

 

 

14:30

Lombardijen VR1

Ariston’80 VR3

UITGESTELD

 

Comp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Donderdag 16 februari 2017

19:30

Lombardijen VR1

Ariston’80 VR3

3 - 3

H. v.d. Burg

Comp

1

4 - 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 18 februari 2017

14:30

Berkel 1

Lombardijen 1

2 - 1 (GWT)

R. Belhadi

Comp

 

 

14:30

Lombardijen 3

WCR 2

2 - 3

H. v.d. Burg

Comp

3

4 - 2

14:30

Lombardijen 4

Victoria’04 7

0 - 5

L. Twickler

Comp

1

1 - 3

11:00

Lombardijen 5

Zinkwegse Boys 5

5 - 1

H. v.d. Burg

Comp

2

4 - 2

11:00

Lombardijen VE1

Lombardijen VE2

5 - 0

J.P. Burki

Comp

1

1 - 3

13:30

ST Poortugaal/Oude Maas VR2

Lombardijen VR1

7 - 0

 

Comp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 25 februari 2017

Inhaal/bekerweekend

14:30

Lombardijen 1

Excelsior R. 1

0 - 2

R. de Graaf

Comp

1

4 - 2

11:45

Egelantier Boys 2

Lombardijen 3

AFGELAST

 

Comp

 

 

11:00

Lombardijen VE1

PKC ’85 VE2

UITGESTELD

 

Comp

 

 

11:00

Lombardijen VE2

AGE-GGK VE1

3 - 2

H. v.d. Burg

Comp

2

1 - 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 4 maart 2017

Inhaal/bekerweekend

14:30

Lombardijen 1

Spartaan’20 1

2 – 2

P.M.M. Opdam

Comp

1

4 - 2

16:15

Brielle 7

Lombardijen 3

0 - 7

 

Comp

 

 

15:00

SDV 5

Lombardijen 4

9 – 2

 

Comp

 

 

12:30

Oud-Beijerland 4

Lombardijen 5

UITGESTELD

 

Comp

 

 

14:30

IJVV de Zwervers VE1

Lombardijen VE1

2 - 1

 

Comp

 

 

11:00

Lombardijen VE2

Zestienhoven VE1

UITGESTELD

 

Comp