Hieronder staat het voorlopige programma voor de veldteams. 

Let op, regelmatig worden wedstrijden gewijzigd. Kijk dus regelmatig op deze lijst, om teleurstellingen te voorkomen. 


 

Tijd

Thuis

Uit

Uitslag

Scheidsrechter

Type

Veld

Kleedkamers

Zaterdag 11 maart 2017

14:30

IJVV de Zwervers 1

Lombardijen 1

2 - 0

R. Wolf

Comp

 

 

14:30

Lombardijen 3

Smitshoek 9

VERVALLEN

 

Comp

 

 

14:00

SVS 9

Lombardijen 4

4 - 4

 

Comp

 

 

11:00

Lombardijen 5

RVVH 6

5 - 9

H. v.d. Burg

Comp

1

4 - 2

14:30

Bolnes VE1

Lombardijen VE1

7 - 0

 

Comp

 

 

12:15

IJVV de Zwervers VE1

Lombardijen VE2

3 - 0

 

Comp

 

 

14:30

Lombardijen VR1

SVS VR3

UITGESTELD

 

Comp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maandag 13 maart 2017

20:00

Lombardijen VR1

SVS VR3

1 - 6

H. v.d. Burg

Comp

1

4 - 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 18 maart 2017

14:30

Lombardijen 1

DWO 1

2 - 2

C. Brouwer

Comp

1

4 - 2

13:30

SV Charlois 3

Lombardijen 3

2 - 6

 

Comp

 

 

14:00

DVO ’32 7

Lombardijen 4

6 - 2

 

Comp

 

 

14:15

SHO 7

Lombardijen 5

4 - 3

 

Comp

 

 

11:00

Lombardijen VE1

BZC/Zuiderpark VE2

UITGESTELD

 

Comp

 

 

11:00

Lombardijen VE2

Bolnes VE1

UITGESTELD

 

Comp

 

 

14:30

Lombardijen VR1

Spijkenisse VR1

2 - 0

H. v.d. Burg

Comp

3

1 - 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 25 maart 2017

14:30

HBSS 1

Lombardijen 1

2 - 2

R. Turk

Comp

 

 

14:30

Lombardijen 3

Barendrecht 14

0 - 1

H. v.d. Burg

Comp

3

4 - 2

11:00

Lombardijen 4

Excelsior’20 2

6 - 7

H. v.d. Burg

Comp

2

1 - 3

10:00

Lombardijen 5

Rhoon 6

1 - 2

L. Twickler

Comp

1

4 - 2

13:00

Oude Maas VE1

Lombardijen VE1

1 - 2

 

Comp

 

 

13:00

BZC/Zuiderpark VE2

Lombardijen VE2

3 - 1

 

Comp

 

 

11:00

Smitshoek VR1

Lombardijen VR1

4 - 5

 

Comp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 1 april 2017

14:30

Lombardijen 1

Victoria’04 1

0 - 0

A.M. Geerlings

Comp

1

4 - 2

12:00

Rozenburg 4

Lombardijen 3

2 - 4

 

Comp

 

 

14:45

Egelantier Boys 3

Lombardijen 4

6 - 5

 

Comp

 

 

12:00

’s Gravendeel 6

Lombardijen 5

UITGESTELD

 

Comp

 

 

11:00

Lombardijen VE1

HBSS VE2

BNO

 

Comp

 

 

11:00

Lombardijen VE2

Capelle VE1

0 - 0

H. v.d. Burg

Comp

1

1 - 3

14:30

Lombardijen VR1

SV Charlois VR2

1 - 1

H. v.d. Burg

Comp

3

1 - 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 8 april 2017

14:30

Zestienhoven 1

Lombardijen 1

0 - 2

L.W.M. Apperloo

Comp

 

 

14:30

Lombardijen 3

Coal 2

3 - 3

H. v.d. Burg

Comp

3

4 - 2

11:00

Lombardijen 4

Ommoord 5

2 - 7

H. v.d. Burg

Comp

1

1 - 3

11:00

Lombardijen 5

NSVV 7

UITGESTELD

 

Comp

 

 

15:00

Capelle VE1

Lombardijen VE1

1 - 0

 

Comp

 

 

14:30

PKC ’85 VE2

Lombardijen VE2

3 - 1

 

Comp

 

 

14:30

Pernis VR1

Lombardijen VR1

4 - 0

 

Comp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 15 april 2017

Inhaal/bekerweekend

14:30

Berkel 1

Lombardijen 1

2 - 1

T. Gommans

Comp

 

 

11:45

Egelantier Boys 2

Lombardijen 3

2 - 5

 

Comp

 

 

12:00

Oud-Beijerland 4

Lombardijen 5

10 - 1

 

Comp

 

 

11:00

Lombardijen VE1

PKC ’85 VE2

4 - 1

H. v.d. Burg

Comp

2

1 - 3

11:00

Lombardijen VE2

Zestienhoven VE1

3 - 5

R. Bijl

Comp

1

4 - 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 22 april 2017

14:00

SVS 1

Lombardijen 1

3 - 2

J.G.P. Zuidwijk

Comp

 

 

14:30

Lombardijen 3

Egelantier Boys 2

UITGESTELD

 

Comp

 

 

11:00

Lombardijen 4

DRL 3

3 - 5

N. Chiadmi

Comp

2

1 - 3

11:00

Lombardijen 5

Barendrecht 18

2 - 3

H. v.d. Burg

Comp

1

4 - 2

14:30

PKC ’85 VE3

Lombardijen VE1

3 - 2

 

Comp

 

 

14:00

Oude Maas VE1

Lombardijen VE2

1 - 2

 

Comp

 

 

12:15

IJVV de Zwervers VR1

Lombardijen VR1

3 - 3

 

Comp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 29 april 2017

14:30

Lombardijen 1

VVOR 1

2 - 3

R. Vermaat

Comp

1

4 - 2

11:00

Lombardijen 5

NSVV 7

0 - 3

H. v.d. Burg

Comp

1

4 - 2

13:30

Lombardijen VE1

BZC/Zuiderpark VE2

4 - 7

H. v.d. Burg

Comp

3

1 - 3

13:30

AGE-GGK VE1

Lombardijen VE2

2 - 3

 

Comp

 

 

Overige elftallen inhaal/bekerweekend

 

 

 

 

 

 

 

 

Dinsdag 2 mei 2017

19:00

Sparta (AV) 1

Lombardijen 1

4 - 1

Y. Durgunsu

Comp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 6 mei 2017

14:30

DSVP 1

Lombardijen 1

4 - 0

J.S. Kleinkramer

Comp

 

 

12:00

’s Gravendeel 6

Lombardijen 5

2 - 6

 

Comp

 

 

Overige elftallen inhaal/bekerweekend

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 13 mei 2017

14:30

Lombardijen 1

Leonidas 1

0 - 2

M.G.L. Sinke

Comp

1

4 - 2

11:00

Lombardijen 3

Egelantier Boys 2

5 - 1

H. v.d. Burg

Comp

3

MT

11:00

Lombardijen VE1

PKC ’85 VE3

0 - 2

N. Chiadmi

Comp

2

4 - 2

11:00

Lombardijen VE2

Bolnes VE1

3 - 9

B. Schults

Comp

1

1 - 3

Overige elftallen inhaal/bekerweekend

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 20 mei 2017

Inhaal/bekerweekend

11:00

Lombardijen VE1

HBSS VE2

4 - 2

H. v.d. Burg

Comp

1

4 - 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 27 mei 2017

Inhaal/bekerweekend