Hieronder staat het voorlopige programma voor de veldteams. 

Let op, regelmatig worden wedstrijden gewijzigd. Kijk dus regelmatig op deze lijst, om teleurstellingen te voorkomen. 


 

Tijd

Thuis

Uit

Uitslag

Scheidsrechter

Type

Veld

Kleedkamers

Zaterdag 20 augustus 2016

14:30

Lombardijen 1

FIOS

3 - 2

T.I.M. Schuijt

Beker

1

4 – 2

12:00

TransvaliaZW 2 (zon)

Lombardijen 2

AFGELAST

 

Oefen

 

 

11:00

Lombardijen 4

SVS 4

3 - 14

H. v.d. Burg

Oefen

2

1 – 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Dinsdag 23 augustus 2016

19:30

LMO 1

Lombardijen 1

7 - 2

H.J. Groeneveld

Beker

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 27 augustus 2016

15:00

BZC/Zuiderpark 1

Lombardijen 1

4 - 4

R. Vermaat

Beker

 

 

12:30

Lombardijen 2

Binnenmaas 4

5 - 4

H. v.d. Burg

Beker

3

Maasstad T.

12:30

SDV 3

Lombardijen 3

4 - 3

 

Beker

 

 

11:00

Lombardijen 4

IJVV de Zwervers 8

2 - 1

N.  Chiadmi

Beker

2

1 – 3

14:30

RAS VE1

Lombardijen VE1

3 - 1

 

Beker

 

 

11:00

Lombardijen VE2

Haz. Boys VE1

7 - 1

B. Schults

Beker

1

4 – 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 31 augustus 2016

20:00

Capelle 11

Lombardijen 5

4 - 2

 

Beker

 

 

20:00

Lombardijen VR1

FIOS VR1

1 - 12

H. v.d. Burg

Beker

1

Maasstad T.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 3 september 2016

15:00

Excelsior R’dam 1

Lombardijen 1

4 - 3

C. Brouwer

Comp

 

 

16:15

Smitshoek 6

Lombardijen 2

3 - 0

 

Beker

 

 

12:00

Barendrecht 15

Lombardijen 3

6 - 6

 

Beker

 

 

15:00

SDV 5

Lombardijen 5

1 - 4

 

Beker

 

 

11:00

Lombardijen VE1

DVV09 VE1

3 - 3

H. v.d. Burg

Beker

1

4 – 2

14:30

Rijnstreek VE1

Lombardijen VE2

4 - 1

 

Beker

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 september 2016

20:00

SVS VR1

Lombardijen VR1

12 - 0

 

Beker

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 10 september 2016

14:30

Lombardijen 1

Sparta (AV) 1

0 - 5

D. Broeckaert

Comp

1

4 – 2

12:30

Lombardijen 2

DRL 2

2 - 7

H. v.d. Burg

Beker

3

Maasstad T.

14:30

Lombardijen 3

Oude Maas 4

4 - 7

N. Chiadmi

Beker

3

1 – 3

09:00

Lombardijen 4

Spirit 10

3 - 4

H. v.d. Burg

Beker

2

4 – 2

09:00

Lombardijen 5

Egelant. Boys 4

3 - 7

R. Bijl

Beker

1

1 – 3

12:30

PGS/VOGEL VE1

Lombardijen VE1

VERVALLEN

 

Beker

 

 

11:15

Lombardijen VE2

Jonge Spartaan VE1

0 - 8

B. Schults

Beker

2

1 – 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 14 september 2016

19:30

Lombardijen VR1

NSVV VR1

6 - 2

L. Twickler

Beker

1

Maasstad T.

20:15

DRL 4

Lombardijen 4

2 - 2

 

Beker

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 17 september 2016

15:30

Spartaan ‘20

Lombardijen 1

4 - 2

J. de Vos

Comp

 

 

13:00

Dilettant 2

Lombardijen 2

8 - 0

 

Comp

 

 

14:30

Lombardijen 3

Brielle 7

6 - 2

H. v.d. Burg

Comp

3

4 – 2

11:00

Lombardijen 4

SDV 5

3 - 3

R. Bijl

Comp

1

4 – 2

14:30

Lombardijen 5

Oud-Beijerland 4

3 - 0

R. Bijl

Comp

1

1 – 3

11:00

Lombardijen VE1

IJVV de Zwervers VE1

0 - 2

B. Schults

Comp

2

1 – 3

16:00

Zestienhoven VE1

Lombardijen VE2

3 - 3

 

Comp

 

 

 

Lombardijen VR1

 

 

 

Vrij

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 24 september 2016

14:30

Lombardijen 1

Berkel

1 - 8

A. Hilgersom

Comp

1

4 – 2

12:30

Lombardijen 2

SDV 2

2 - 1

N. Chiadmi

Comp

3

MT

12:00

WCR 2

Lombardijen 3

5 - 7

 

Comp

 

 

15:00

Victoria’04 7

Lombardijen 4

4 - 2

 

Comp

 

 

12:00

Zinkwegse Boys 5

Lombardijen 5

0 - 5

 

Comp

 

 

11:00

Lombardijen VE2

Lombardijen VE1

3 - 7

B. Schults

Comp

1

1 – 3

14:30

Lombardijen VR1

ST Poortugaal/Oude Maas VR2

3 - 5

R. Bijl

Comp

3

1 – 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 1 oktober 2016

14:30

Lombardijen 1

HBSS

1 - 2

A. Afalah

Comp

1

4 – 2

12:30

Lombardijen 2

DCV 3

0 - 2

N. Chiadmi

Comp

3

MT

14:15

Barendrecht 14

Lombardijen 3

3 - 5

 

Comp

 

 

14:00

Excelsior’20 2

Lombardijen 4

4 - 1

 

Comp

 

 

14:30

Rhoon 6

Lombardijen 5

1 - 4

 

Comp

 

 

11:00

Lombardijen VE1

Oude Maas VE1

1 - 0

R. Bijl

Comp

1

1 – 3

11:00

Lombardijen VE2

BZC/Zuiderpark VE2

4 - 6

B. Schults

Comp

2

4 – 2

14:30

Lombardijen VR1

Smitshoek VR1

1 - 4

R. Bijl

Comp

3

1 – 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 8 oktober 2016

14:30

DWO

Lombardijen 1

4 - 1

E. Pieterman

Comp

 

 

11:45

Barendrecht 7

Lombardijen 2

7 - 0

 

Comp

 

 

14:30

Lombardijen 3

SV Charlois 3

2 - 1

H. v.d. Burg

Comp

1

1 – 3

11:00

Lombardijen 4

DVO ’32 7

3 - 4

H. v.d. Burg

Comp

1

1 – 3

11:00

Lombardijen 5

SHO 7

0 - 6

R. Bijl

Comp

2

4 – 2

13:00

BZC/Zuiderpark VE2

Lombardijen VE1

0 - 0

 

Comp

 

 

14:30

Bolnes VE1

Lombardijen VE2

UITGESTELD

 

Comp

 

 

15:15

Spijkenisse VR1

Lombardijen VR1

7 - 0

 

Comp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 15 oktober 2016

14:30

Lombardijen 1

Zestienhoven

3 - 2

O.A. Fonseca

Comp

1

4 – 2

12:30

Lombardijen 2

Spirit 4

0 - 8

H. v.d. Burg

Comp

3

MT

14:00

Coal 2

Lombardijen 3

3 - 3

 

Comp

 

 

12:00

Ommoord 5

Lombardijen 4

7 - 0

 

Comp

 

 

16:15

NSVV 7

Lombardijen 5

5 - 2

 

Comp

 

 

11:00

Lombardijen VE1

Capelle VE1

UITGESTELD

R. Bijl

Comp

2

1 – 3

11:00

Lombardijen VE2

PKC ’85 VE2

4 - 3

B. Schults

Comp

1

4 – 2

14:30

Lombardijen VR1

Pernis VR1

1 - 4

R. Bijl

Comp

3

1 – 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Dinsdag 18 oktober 2016

20:00

SHO

Lombardijen 1

AFGELAST*

 

VRC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 22 oktober 2016

Herfstvakantie / inhaal/bekerweekend

14:30

Melissant VE1

Lombardijen VE1

3 - 1

 

Beker

 

 

14:30

Bolnes VE1

Lombardijen VE2

7 - 3

 

Comp

 

 

12:00

Ariston’80 VR3

Lombardijen VR1

2 - 1

 

Comp

 

 

 

Overige elftallen

 

 

 

Vrij

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 29 oktober 2016

14:30

Victoria’04 1

Lombardijen 1

1 - 5

A.E. de Winter

Comp

 

 

11:30

SVS 4

Lombardijen 2

6 - 0

 

Comp

 

 

14:30

Lombardijen 3

Rozenburg 4

0 - 2

H. v.d. Burg

Comp

1

1 - 3

11:00

Lombardijen 4

Egelantier Boys 3

3 - 1

R. Bijl

Comp

2

1 - 3

11:00

Lombardijen 5

’s Gravendeel 6

3 - 3

H. v.d. Burg

Comp

1

4 - 2

15:00

HBSS VE2

Lombardijen VE1

1 - 4

 

Comp

 

 

15:00

Capelle VE1

Lombardijen VE2

4 - 3

 

Comp

 

 

15:30

Charlois, sv VR2

Lombardijen VR1

VERPLAATST

 

Comp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLIK HIER VOOR HET VERDERE PROGRAMMA

 

*Lombardijen heeft zich teruggetrokken uit de Voetbal Rijnmond Cup.